Ak Fatura | HİZMETLERİMİZ
Firmamız uzun yıllardır cep telefonu ve TL yükleme sektöründe hizmet vermektedir. Yeni çıkan fatura ödeme yasası neticesinde BDDK anlaşmasını tamamlayan firma ile iş birliğine gitmiştir.
16417
page-template-default,page,page-id-16417,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz:

 

Fatura Ödeme: Firmamızın en önem verdiği hizmetlerin başında gelmektedir. Boşuna dememişler mutlu müşteri, müşteri getirir diye. Ak Fatura noktalarında faturasını ödeyen müşteri iş yerinden çıkmadan faturasının ödendiğine dair mesajı telefonuna alır. Sisteme kayıt edilir ve fatura tarihi gelmeden önce AK FATURA hatırlatma yapar. Sizlerle birlikte büyüyoruz. Unutmadan. Onlarca kurum ile hizmet veriyoruz.

 

TL yükleme: TL yükleme işi bizim işimiz ! Anında açılan paketler ve anında yüklenen kontörler. Adımız gibi AK hizmet burada ! Tüm firmaların paketlerini gönderebilirsiniz.

 

Bağkur, SGK Ödeleri: Vatandaşımız kuyruk beklemeden bankacılık sistemlerinin kargaşasına girmeden anında işlem yapabiliyor. Bağkur ödemelerini anında kurum iletiyoruz. Ayrıca 3 Taksit İmkanımızBulunmakta!

 

Sigorta İşlemleri: SBM sistemlerine bağlı anlık fiyat veren sistem burada! A acente güvencesinde Şubeleşmek istiyoruz! Tek yapmanız gereken başvurmak ve Ticaret odasına gidecek ödemeleri sağlamak! Gerisini biz hallediyoruz!

 

Otobüs Bilet Satışı: Yeni alt yapımız ile anında otobüs bileti satabilir ve işletmenize ek gelir sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken başvuruda bulunmak. Gerisini biz hallediyoruz.

 

D-smart: Alt bayimiz olmak ister misiniz?Anında Aktivasyon, Anında prim ödemesi. Ekranlar sizin önünüzde. Müşterilerinize hızlı hizmetin keyfini tattırın.

 

Filbox: Yeni gelişen TV platformu Filbox Ek gelir kapınız olabilir. Anında Hizmet ve kurulum Uygun ve avantajlı HD kanallar bu firmada ! Elini çabuk tut !

 

Superonline Satışı: Evrak derdine son! Müşteri Bilgilerini başvuru ekranında dolduruyorsunuz ve teyit onayından sonra anında kurulum işlemleri başlıyor. Sen paranı kazanıyorsun biz işlemleri tamamlıyoruz

 

MillenicomDoping: Muhteşem alt yapısı ve müşteri memnuniyeti ile karşımızda Doping! Yüksek kar marjı, uygun internet fiyatları ve binlerce mutlu müşterisi ile sektörün incisi. Fiber Alt Yapıda Superonline, ADSL Alt yapıda Türk Telekom Güvencesinde!

 

Digitürk:  Onlarca avantajlı paketler, yüksek prim oranları ve sayısız hizmet ile Digitürk müşterilerimizin göz bebeği. Lig tv ile stadyum evinize gelsin.

 

Türk net: Alternatif internet değince aklımıza elbette o geliyor Türk net ! %100 Türk sermayesi ve alt yapısında sayısız anlaşmaları ile müşterilerinizin alternatifleri arasında, tabi ki bizimde öyle.

 

Tivibu: Son yılların vazgeçilmez firmalarından bir tanesi. Yeni film arşivi, internet ve uydu üzerinden HD yayın hizmeti ile Tivibu alternatif firmalar arasında yerini alıyor. Güçlü alt yapısı, uygun fiyatları ile müşterilerinize alternatif sunuyor. Unutmadan yüksek prim oranları bulunmakta.

 

Acente Bilet satış hizmetleri: Türsab belgesi olanlara, Uçak bileti, haç umre organizasyonları, Turizm ve otel satışları ve onlarca hizmet Acente noktalarında. TÜRSAB belgeniz yok ise dert etmeyin, Ticaret odası giderlerini karşılayın şubemiz olun, kazançlı bayiliğin tadını çıkarın.

 

AK FATURA ‘ADIMIZ GİBİ AK’

ÜCRETSİZ DESTEK HATTI: 444 28 21